Назад

Як вплинуть на життя у Дніпрі підземні сміттєві баки

Компанія «Підйомні технології» кілька місяців тому оголосила про новий проект – підземні сміттєві системи. Це дозволить зберігати місто у чистоті.

Докладніше про цей проект розповіли у медіацентрі Інформатор директор ТОВ «Підйомні Технології» Віталій Тумайкін та операційний директор ТОВ «Підйомні Технології» Ганна Козинець.

За словами Віталія Тумайкіна, на відміну від звичайних сміттєвих баків підземні системи забезпечують естетичний зовнішній вигляд території та усуває поширення сміття та неприємного запаху навколо.

«Ці системи складаються із дворівневої платформи, яка знаходиться під землею. Зверху розташовуються сміттєприймачі. Опціонально вони обладнуються пожежогасінням, GPS-навігацією, блокуванням. Конструкція систем обговорюється із замовником. Виходячи з його вимог, таких як вантажопідйомність, навантаження, кількість баків, вони проектуються індивідуально», — розповів директор ТОВ «Підйомні Технології».

 

Ганна Козинець зазначає, що такі баки потрібно застосовувати не лише у місті, а й за його межами. Наприклад, якщо звернути увагу на лісо-посадкові смуги, то ми зауважимо, що компанія, яка займається вивозом сміття, не контролює завантаженості баків. А підземні системи, у свою чергу, мають датчики, які можуть повідомляти про їхню заповненість.

«У нас в країні діє програма президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Ми також хотіли б у ній брати участь, допомагати нашій країні і виходити на європейський рівень», — додала вона.

Віталій Тумайкін поділився досвідом співпраці з компанією-забудовником у Львові, який турбувався про своїх майбутніх клієнтів. Він замовив сміттєприймач на 4 баки з нержавіючої сталі: «Ми всі роботи виконали вчасно, добре зарекомендували себе, і замовник залишився задоволений, тепер він радить нас своїм партнерам. Щодо цін, то візьмемо максимальну вартість, яку реально запровадити, наприклад, 500 тисяч гривень. Давайте розглянемо цю вартість з боку забудовника. Припустимо, ми маємо житловий комплекс із 400 або 500 квартирами. Для забудовника 1000 гривень на собівартість однієї квартири це, перекладемо нашою мовою, 8-10 мішків цементу. Яка забудовник має перевагу. Він може правильно прорекламувати місце для викиду сміття і тим самим залучити до себе більше покупців. »

Ганна Козинець розповіла, що зараз багато сміття неправильно зберігається, що згубно впливає на екологію. Або вітер розносить його навколо, або тварини. Якщо навести приклад ринку Озерку, вздовж вулиці Боброва щодня спостерігаємо пакети, що перекочуються, або лежачі купи мотлоху — пластик, поліетилен, картон, залишки їжі. Це приваблює мишей, щурів, тарганів, які є рознощиками інфекції. З баками «Підйомних технологій» такого не буде, оскільки сміття зберігається під землею та не приваблює шкідників. Варто відзначити, що завдяки підземному розміщенню зводяться нанівець і акти вандалізму. Що, на жаль, у Дніпрі досить часто трапляється.

«Підйомні технології» готові співпрацювати з усіма, хто хоче зробити Дніпро кращим, привабливішим та організувати якомога більше доступних територій. Наприклад, житлові комплекси, державні установи чи навіть люди, яким це цікаво. Підземні баки дуже зручні та легкі в обслуговуванні. У конструкціях передбачено спеціальний сервісний люк, до якого може зайти відповідальна людина, що розуміє суть роботи бака, та усунути несправність. Якщо хтось зацікавився співпрацею з компанією, ви можете дізнатись більше інформації на сайті.

Напишіть нам

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами через декілька хвилин
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

  КОНТАКТИ

  Адреса

  Україна, Дніпро

  Відділ продажу

  +38 (098) 333 51 33

  Технічна підтримка

  +38 (096) 293 87 98