Назад

Компанія Підйомні Технології представила новий яскравий проект для краси і чистоти Дніпра – підземні сміттєві системи

Підземні сміттєві системи потрібні для забору і сортування сміття. Вони краще звичайних баків справляються зі зберіганням відходів – сміття ніколи не буде розлітатися через погодні умови, так як контейнери знаходяться під землею. За допомогою підземних сміттєвих систем сортувати сміття буде набагато простіше.

Система складається з двох частин: верхньої платформи з красивим сміттєприймач, яка забезпечує забір сміття і нижньої невидимою для ока частини з баком. Підйомний механізм допомагає в отриманні сміття, є протипожежна система. У разі, якщо буде потрібно потрапити всередину системи – передбачений сервісний люк. Система може монтуватися в кількості від 1 до 8 таких точок прийому.

 

Директор компанії «Підйомні технології» Віталій Тумайк

 

arrow

Що у нас вийшло?

 

Коли бак наповнений про це сигналізує GPS. Але провести витяг неможливо без спеціального ключа. Це необхідно, щоб захистити систему від несанкціонованого злому та вандалізму. Такий ключ може знаходитися біля консьєржа будинку, його можна довірити уповноваженій особі на підприємстві або самій службі вивезення сміття та забути про проблеми вивезення відходів.

Монтування нашої системи займає 2 робочі дні. Протягом трьох тижнів, згідно з вимогами замовника, система виготовляється за індивідуальним проектом. Отже, кожна система по-своєму унікальна.

Компанія Підйомні Технології активно працює над впровадженням цього проекту на вулицях нашого міста і впевнена, що незабаром він набуде широкої популярності і у жителів Дніпра.

Напишіть нам

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами через декілька хвилин
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

  КОНТАКТИ

  Адреса

  Україна, Дніпро

  Відділ продажу

  +38 (098) 333 51 33

  Технічна підтримка

  +38 (096) 293 87 98