Назад

Компанія «Підйомні технології» реалізувала унікальний проект для будівництва метро у Дніпрі

Компанія Підйомні Технології є однією з тих, хто успішно реалізовує нестандартні проекти з підйомними механізмами всіх рівнів складності. У жовтні 2021 року фахівці розпочали співпрацю з відомою жителям Дніпра компанією “Limak”. Команда отримала можливість вписати своє ім’я в історію будівництва метро у нашому місті — про те, як це було у прес-центрі Інформатора, розповіли представники обох компаній.

 

У чому полягало замовлення?

Метробудівникам був потрібен підйомник розміром 72 метри – простими словами дуже великий ліфт для спуску людей та вантажів під землю. За словами директора “Підйомних Технологій” Віталія Тумайкіна, на виконання замовлення у них пішло набагато менше часу, ніж передбачали турецькі партнери. У найкоротші терміни витяг був доставлений з м. Одеса до Дніпра, а монтаж зайняв лише 4 дні. На даний момент витяг знаходиться на станції метро «Музейна».

 

 

Щоб зробити роботи монтажу підйомника в будівельну локацію, розробники проекту детально вивчали його зсередини. Команда спускалася безпосередньо під землю — до епіцентру робіт.

“Найбільше мене вразили масштаби будівництва, під час виконання проекту ми торкнулися історії нашого міста”, – резюмує директор “Підйомних технологій” – Віталій Тумайкін.

Скільки коштував проект?

Трохи менше ніж півтора мільйона гривень. Проте інженер з охорони праці компанії “Limak” запевнив нас, що співпраця буде продовжуватися, оскільки встановлення таких витягів необхідне для подальших етапів будівництва.

Інженер ділиться:

“Коли ми обирали, кого залучати до цього проекту, сумнівів не було – лише “Підйомні технології” – ми збіглися з ними у підході до людської безпеки. Це і у нас, і у партнерів стоїть на першому місці. Після встановлення ліфта ефективність будівництва значно зросла”, – уточнює Євген Сушарін.

 

Напишіть нам

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами через декілька хвилин
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

  КОНТАКТИ

  Адреса

  Україна, Дніпро

  Відділ продажу

  +38 (098) 333 51 33

  Технічна підтримка

  +38 (096) 293 87 98