Про нас

Компанія «Підйомні Технології» – є виробником вантажопідіймального обладнання, а також обладнання для людей з особливими потребами. Крім цього працює на ринку професійного вагового, пакувального, вимірювального обладнання, а також АСУ і АСУТП для підприємств.


Історія компанії почалася в 2017 році і за останні кілька років продовжує активно розвиватися. За цей час компанія стала відома в Україні і завоювала довіру клієнтів.


Наша місія – забезпечити високу якість і доступні ціни на весь представлений асортимент продукції, надавши ефективний сервіс і індивідуальний підхід до кожного з клієнтів. Політика компанії полягає в розвитку і поліпшенні процесів в бізнесі клієнта. Нашими клієнтами є підприємства різного сегмента від аграрного та будівельного і до державного.


Основними сферами для компанії є:


– виробництво, постачання, обслуговування, ремонт підйомників

– реалізація комплексних проектів

– інжиніринг, розробка апаратної і IT продукції

– виготовлення деталей, металевих конструкцій.


Компанія «Підйомні Технології» – це сучасні рішення для бізнесу. Ми доставляємо продукцію в будь-яку точку України. Співробітники компанії нададуть Вам кваліфіковану допомогу у вирішенні ваших навіть самих нестандартних завдань, а цінова політика задовольнить запити кожного.

Напишіть нам

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами через декілька хвилин
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

  КОНТАКТИ

  Адреса

  Україна, Дніпро

  Відділ продажу

  +38 (098) 333 51 33

  Технічна підтримка

  +38 (096) 293 87 98