Назад

Герої економічного фронту

Дякуємо за взяте у нас інтервью!

 
Підйомні технології – молода українська компанія з Дніпра, яка була створена всього 4 роки тому. На перших порах підприємство виступало дилером продукції, проте 1,5 роки тому змінило свою філософію, організувавши виробничу діяльність. Зараз серед основних сфер її роботи:

 
• виробництво, постачання, обслуговування та ремонт підйомників;
• виробництво вагового обладнання;
• реалізація комплексних проектів;
• інжиніринг, розробка апаратної та IT продукції;
• виготовлення деталей і металевих конструкцій.

 
Компанія швидко розвивалася, тож, незважаючи на молодий вік, вже має в своєму портфоліо співпрацю з багатьма відомими українськими підприємствами. Серед них Метінвест, Укрпошта, Велика кишеня, Ласунка, Фармак, Монделіс Україна та багато інших. Також компанія співпрацювала з підрядником будівництва дніпровського метрополітену Limak Construction, виконавши два замовлення на вантажопасажирські підйомники на висоту 72 м та 56 м.

 

 
Проте Підйомні технології орієнтуються не лише на В2В-сегмент, але й на роздрібну торгівлю, співпрацюючи з лідером українського ринку ритейлу – мережею Епіцентр. Ще до війни компанія почала продавати в мережі торговельні, товарні та кантерні ваги, а також представила свої кранові та платформні ваги в онлайн-магазині Epicentrk.ua. А не так давно Підйомні технології зайшли в торговельні центри з новим для себе сегментом, розпочавши постачання до мережі пакувального обладнання (більше 10 товарних позицій).

 
Разом з цим, компанія приділяє велику увагу соціальним проєктам та виробництву підйомників для інвалідів. Як розповідає співвласник бізнесу Віталій Тумайкін, в цьому напрямку компанія активно співпрацює зі школами та благодійними фондами.

 

 

“Навіть попри війну в країні, ми продовжуємо цю роботу. Зараз завершуємо проєкт в Побужжі, де у відреставрованих школах встановили підйомники для дітей, які не можуть пересуватися самостійно
— Віталій Тумайкін, співвласник компанії

З початком повномасштабної війни Підйомні технології, як і багато інших підприємств в Україні, були змушені припинити свою роботу. Проте керівництво і команда компанії долучились до волонтерського руху, допомагаючи як українським військовим, так і вимушеним переселенцям.

 

 
“Ми кожного дня передавали продукти та одяг, закуповували бронежилети та інше спорядження для військових, виготовляли протитанкові їжаки та постачали ємності для коктейлів молотова. Загалом, робили все від себе можливе, щоб допомогати країні боротися з окупантами. Продовжуємо це робити і зараз, але при цьому намагаємося відновлювати бізнес, щоб підтримати українську економіку та працівників
— Віталій Тумайкін, співвласник компанії

 
Він також зізнається, що зараз компанія працює лише на 20-25% від довоєнних показників. В таких умовах про прибутки не йдеться. Головна задача: забезпечити виплати заробітної плати та пережити ці скрутні часи. В той же час, Тумайкін активно шукає шляхи для розвитку компанії. В тому числі в інших сегментах бізнесу.

 
Зокрема, компанія планує зайнятися експортом гіпсокартону, а також розглядає можливості для побудови в Україні модульних будинків для переселенців. Підйомні технології вже провели перемовини з одним з найбільших міжнародних виробників такого житла, і готові постачати в Україну більш якісні та дешеві будиночки, у порівнянні з нині представленими на ринку зразками.

 

 
“Ми віримо в перемогу України і сподіваємось, що вона відбудеться якомога швидше. В той же час, розуміємо власну соціальну відповідальність і хочемо допомогти людям, які найбільше постраждали від війни та втратили своє житло. Тож плануємо розпочати перемовини з владою та пошук фінансування для побудови повноцінних модульних містечок для біженців

 
Посилання на джерело оригіналу: https://projects.lb.ua/heroes-economic-lifting-technology

Напишіть нам

Заповніть форму, і ми зв’яжемося з вами через декілька хвилин
  Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших персональних даних

  КОНТАКТИ

  Адреса

  Україна, Дніпро

  Відділ продажу

  +38 (098) 333 51 33

  Технічна підтримка

  +38 (096) 293 87 98